WETA - Wyroby z folii PCV


Idź do treści

Informacje

1. Jak długi jest czas przygotowania produkcji?
W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt. Czas realizacji zlecenia zależy od jego złożoności i aktualnych mocy produkcyjnych.

2. Jak należy przygotować projekt?
Preferowany jest program Corel, wersja 9. Możliwa jest także konwersja z innych programów (Adobe Illustrator, Macromedia Freehand).

3. Czy możliwe jest wydrukowanie fotografii na folii PCV?
Tak. Możliwy jest druk pełnokolorowych ilustracji. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów dotyczących konwersji kolorów do celów druku.


4.Czy warunki otoczenia wpływają na eksploatację wyrobów z PCV?
Wszystkie przedmioty pompowane powietrzem nie są odporne na działanie zimna i w związku z tym nie wolno ich rozkładać i pompować w temperaturze poniżej 15 stopni. Z kolei nagrzanie dmuchanego przedmiotu np. przez promieniowanie słoneczne prowadzi do rozszerzenie się znajdującego się w nim powietrza. W takiej sytuacji należy zmniejszyć ciśnienie poprzez wypuszczenie odpowiedniej ilości powietrza.

5. W jaki sposób należy pompować przedmioty dmuchane?
Po rozłożeniu musimy zwrócić uwagę na to, żoby produkt nie dotykał kamieni, szutru oraz innych przedmiotów o ostrych krawędziach, które mogą spowodować uszkodzenie powłoki zewnętrznej. Nie należy pompować produktów powietrzem pod ciśnieniem. Należy stosować do tego celu pompkę ręczną lub nożną. Nie należy pompować produktu zbyt mocno. W napompowanym stanie powinny być widoczne załamania na spoinach. W celu napompowania należy mocno ścisnąć korpus zaworu bezpieczeństwa tak, żeby miał miejsce swobodny przepływ powietrza. Po zakończeniu pompowania należy zamknąć zawór poprzez ostrożne wciśnięcie go do dołu.

6. Jak należy przechowywać dmuchane przedmioty z PCV?
Przed wypuszczeniem powietrza należy sprawdzić, czy przedmiot jest całkowicie suchy. Przedmiot należy przechowywać z zamkniętym zaworem.

7. Jak czyścić wyroby z folii PCV?
Do czyszczenia należy używać mydła i wody. Nie należy używać do tego celu agresywnych środków czyszczących.

8. Czy można naprawić nieszczelności i pęknięcia folii?
Małe nieszczelności i pęknięcia można łatwo naprawić przy pomocy łatek do naprawy powierzchni winylowych.

9. Jakie środki bezpieczeństwa należy zastosować podczas używania produktów przeznaczonych do zabawy na otwartej przestrzeni i w wodzie (takich jak koła, pływaczki, piłki, materace)?

Wyroby te nie stanowią w żadnym przypadku sprzętu ratowniczego i używanie ich w tym celu jest niedozwolone. Używanie ich przez dzieci i osoby nie umiejące pływać jest dopuszczalne jedynie w miejscach, w których głębokość i ukształtowanie zbiornika wodnego gwarantuje swobowne stanie na dnie i - w przypadku dzieci - nadzór opiekuna.

O Nas | Nowości | Produkty dmuchane | Inne wyroby | Ile to kosztuje | Informacje | Galeria | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego